Par mums
Kompānija tika dibināta 1999 gadā, un galvenais tās darbības veids bija autosignalizāciju un audioaparatūras uzstādīšana, elektronisko bloku un elektroinstalācijas remonts, kā arī datordiagnostika. 2002 gadā kompānija saņem jaunu nosaukumu Della Motors ar ofisu un servisu Rīgā, Latvijā. No 2004 gada firma, bāzējoties uz uzkrātajām zināšanām par auto elektriskajām sistēmām, atver jaunu darbības nozari - autodiagnostikas iekārtu un instrumentu tirdzniecība un nozare sekmīgi attīstās. Laika gaitā firma saņem distributortiesības no dažādiem ražotājiem un sekmīgi attīsta jauno virzienu. No 2010 gada bija pieņemts lēmums koncentrēties kvalitatīvam jaunās nozares servisam un tika atvērts jauns ofiss Latvijā ar profesionālu personālu ar nosaukumu Diagtools LTD. 2013 gada pavasarī tika dibināta mūsu jauna firma Spānijā ar nosaukumu Diagtools S.L. No 2014 gada esam AUTOCOM AB oficiālais pārstāvis Spānijā (https://autocom.se/en/distributors), kā arī citiem ražotājiem.Foto-video galereja


•  Izstāde Ķīpsalā AUTO 2019, Rīgā 
•  Izstāde Ķīpsalā AUTO 2018, Rīgā
•  Autocom seminārs Spānijā (2017 gads)
•  Izstāde Ķīpsalā AUTO 2017, Rīgā
•  Izstāde Ķīpsalā Automechanica (2014 gads), Rīgā
•  Izstāde Ķīpsalā Automechanica (2013 gads), Rīgā
•  Izstāde Ķīpsalā Automechanica (2012 gads), Rīgā
•  Seminārs Magneti Marelli (2012 gads, februāris), Rīgā
•  Seminārs Launch (2011 gads, novembris), Rīgā
•  Izstāde Ķīpsalā Automechanica (2011 gads), Rīgā
•  Izstāde Ķīpsalā Autoexotica (2010 gads), Rīgā
•  Mūsu video YouTubeApmaksa

 

    Pēc Jūsu pieprasījuma mēs piestādam rēķinu par mūsu precēm pa e-pastu, faksu vai pastu. Jūs varēsiet samaksāt arī skaidrā naudā / ar kredītkarti vai noformēt līzingu uz vietas, pie mums ofisā pie preces saņemšanas. Samaksa vienmēr tiek veikta ar priekšapmaksu, pēc naudas saņemšanas mūsu norēķina kontā vai skaidrā naudā / ar kredītkarti, Jūs variet saņemt preci, ja tā ir noliktavā vai arī noslēgt preču piegādes līgumu (piršanas-pārdošanas). Mūsu firma ir pievienotās vērtības nodokļa maksātājs (PVN 21%).


Piegāde

 

    Mēs piegādājam diagnostikas un servisa iekārtas ar piegādi visās Eiropas Savienības valstīs (visas preces), kā arī Krievijas federācijā un citās valstīs ārpus ES (izņemot lielgabarīta preces). Pēc rēķina apmaksas mēs, pēc iespējas uzreiz, nosūtam Jums preci iepriekš norunātajā veidā. Preču piegāde, kuru nav noliktavā, notiek līgumā noteiktajos termiņos. Parasti tas ir no 1-3 nedēļām, ja līgumā nav noteiks savādāk. Piegāde tiek veikta pa pastu, kurjerpastu vai ar kurjeru, ar vilciena pavadoni vai autobusa vadītāju, vai arī to variet saņemt mūsu ofisā. Iespējama ātrā preču piegāde (ar kurjeru vai speciālu piegāžu dienestu). Kā arī Jūs variet piedāvāt mums savu variantu.
   


Garantijas

 

    Mūsu garantija - tas ir mūsu prestižs. Mūsu firma strādā vairāk nekā 18 gadus (no 1999 gada), un mums ir svarīga mūsu reputācija. Mēs neesam ieinteresēti Jūs pievilt, jo ja Jūs būsiet apmierināts, Jūs atnāksiet pie mums vēl un ieteiksiet saviem draugiem. Visām precēm mēs izsniedzam garantijas talonus un veicam garantijas apkalpošanu. Ja jūs nebūsiet apmierināts ar nopirkto preci, 14 dienu laikā Jūs varēsiet to apmainīt uz citu līdzvērtīgu (precei jābūt labā kārtībā, nebojātā oriģinālā iepakojumā un Jums ir jābūt objektīvam pamatojumam). Apmaiņas gadījumā izņēmumu sastādīs nolietotās vai salauztās daļas, iepakojumi u.c. vai arī ja būs tikuši izmantoti programmatūras laika abonenti, kas būtiski varētu samazināt iekārtas vērtību, kas tiks pamatots no pārdevēja puses. Katrs atsevišķs gadījums tiek izskatīts individuāli un mēs vienmēr centīsiemies lai Jūs būtu apmierināts.


© 1999–2021 Diagtools SIA, Diagtools SL. Visas tiesības rezervētas.