Par pakaļdarinājumiem un nelegālajām iekārtām  Pēdējā laikā Internetā var atrast ļoti daudz pakaļdarinājumus un nelegālas izcelsmes iekārtas. Pirmajā brīdī, parastam iekārtas lietotājam var likties, ka tāda iekārta ne ar ko neatšķiras no oriģināla, un priekš kam ir jāpārmaksā. Tomēr, kā rāda prakse, šeit slēpjas daudz nianses, kas kopsummā rada šādu iekārtu pirkšanu neizdevīgu un pat bīstamu.

  Jau sen ir zināms, ka diagnostikas iekārtas izvēle ir sarežģīts jautājums, un pat dažreiz pieredzējis cilvēks ne vienmēr var izdarīt pareizu izvēli. Tas, ka tiek pārdotas nelegālās iekārtas un pakaļdarinājumi, vēl vairāk "sajauc kārtis". Mūsu mērķis - palīdzēt iesācējam tikt galā ar šo problēmu un izdarīt pareizu izvēli.

Zemāk mēs dodam informāciju par visvairāk izplatītātajiem pakaļdarinājumiem.


KOPĒJA INFORMĀCIJA PAR ORIĢINĀLAJĀM IEKĀRTĀM UN PAKAĻDARINĀJUMIEM

Oriģinālu un neoriģinālu diagnostikas iekārtu atšķirības, latviski - ielādēt PDFLAUNCH

Svarīgi! Nelegālo iekārtu iegādes sekas
Bieži pakaļdarinātu vai nelegālu iekārtu praktiski nav iespējams atšķirt no legālas iekārtas, ņemot vērā ka daži pakaļdarinājumi ir visai kvalitatīvi izgatavoti un tie atšķiras tikai programmu un iekārtas iekšējās uzbūves ziņā. Eksistē iekārtu versijas, kas paredzētas citiem reģioniem (piemēram, X-431 IV, kas paredzēts Ķīnas tirgum), ar citām programmām un būtiskām atšķirībām iekārtas aparāta daļā, kuras ārēji atšķirt no legālām iekārtām ir grūti. Jāņem vērā, ka licence un iekārtas aparāta daļa citam reģionam, nedrēs darbam Jums un otrādi. Eksistē arī citi riski. Iegādājoties iekārtu, apejot oficiālo piegādes kanālu, tā tiek liegta garantijas apkalpošanai un jebkuram tehniskajam atbalstam un pie registrācijas oficiālajā ražotāja saitā tiek ienesta melnajā sarakstā, kas nozīmē diagnostikas programmu ielādes un to tālākās atjaunošanas neiespējamību nākotnē. Pērkot nelegālu vai pakaļdarinātu iekārtu, Jūs ekonomējat iekārtas iegādes brīdī, bet vēlāk iekārtas ekspluatācijas uzsākšanai un izmantošanai būs nepieciešams ieguldīt ievērojamus naudas līdzekļus un praktiski ir liela iespēja, ka šādas iekārtas vietā drīz Jūs būsiet spiests iegādāties jaunu iekārtu.
Šaubu gadījumā par iekārtas izcelsmi, lai nodrošinātu sevi no «nepatīkamiem pārsteigumiem», Jūs varat griezties pie mums konsultācijai, uzrakstot mums uz e-pastu diagtools@diagtools.lv, vai pa telefonu (+371) 29416069 vai arī angļu valodā uz oficiālo ražotāja līniju +86-0755-84528431.Launch oficiālai saits, angliski - jaunumu sekcijā, buletins "About pirated and illegal units"AUTOCOM

CDP / CDP+ Trucks/Cars, angliski  - informācija Autocom saitā

CDP / CDP+ Trucks / Cars -  ielādēt PDF krievu valodāROSS-TECH

VCDS (Vag-Com), angliski - ielādēt  PDF

VCDS (Vag-Com), krieviski - ielādēt  PDFNākotnē šeit mēs pakāpeniski papildināsim informāciju.


© 1999–2021 Diagtools SIA, Diagtools SL. Visas tiesības rezervētas.