Atgriezties katalogā ...
Vairāk (.pdf) ...


© 1999–2020 Diagtools SIA, Diagtools SL. Visas tiesības rezervētas.
Kods: A0002
ADAS CARS
new!
Kods: A0003
Trailer Tester
Universāla ADAS kameru un sensoru kalibrēšanas iekārta vieglajiem a/m un vieglajam komerctransportam. Mobīlā ierīce ar lāzera punktieriem ir paredzēta atbilstošu speciālu optisko paneļu novietošanai, kas ir paredzēti lielākajam vairumam smagā transporta markām un to modeļiem atbilstoši ražotāju specifikācijām. Iekārta ir viegli transportējama un viegli saliekama un izjaucama, kas to dara derīgu ātrai darba paveikšanai pat klienta telpās visīsākajā iespējamā laikā.
Komerctransporta piekabju un puspiekabju elektro iekārtu, izpildes ierīču, ABS,ESP un citu to sistēmu pārbaudes ierīce ar plašām iespējām . Iebūvēts akumulators piekabes iekārtu barošanai diagnostikas laikā. Komplektā iekļauta diagnostikas ierīce un visi nepieciešamie aksesuāri un instrukcijas.
Vairāk ...
ADAS kalibrēšanas un speciālās iekārtas
Kods: L0015
X-431 ADAS
new!
Launch X-431 ADAS ir specializēta kalibrēšanas iekārta ADAS vadītāja atbalsta asistentu sensoriem, kamerām un radariem. Iekārta strādās komplektā ar saderīgu Launch X-431 diagnostikas iekārtu. Izmantojot saderīgas LAUNCH profesionālās diagnostikas iekārtas, jūs varat vienkārši veikt ADAS kameru un radaru bāzes sistēmu kalibrēšanu.
Vairāk ...
ADAS kalibrēšanas iekārtas un aksesuāri

Vairāk ...
Kods: A0002
ADAS TRUCKS
new!
Universāla ADAS kameru un sensoru kalibrēšanas iekārta smagajiem a/m un komerctrasportam. Mobīlā ierīce ar lāzera punktieriem ir paredzēta atbilstošu speciālu optisko paneļu novietošanai, kas ir paredzēti lielākajam vairumam smagā transporta markām un to modeļiem atbilstoši ražotāju specifikācijām. Iekārta ir viegli transportējama un viegli saliekama un izjaucama, kas to dara derīgu ātrai darba paveikšanai pat klienta telpās visīsākajā iespējamā laikā.