Atgriezties katalogā ...
Pusprofesionālie skeneri un iekārtas autoīpašniekiem


Kods: DY004/DY005
CRP S5/S7
Vairāk ...
Jaunās paaudzes mini skeneri ar krāsu ekrānu. Diagnostikai pieejamas visas sistēmas 5 auto markām + OBD-II diagnostika. Bezmaksas atjauninājumi. Bezprocentu kredīts.

Versija S5 - +5 speciālās funkcijas.
Versija S7 - +7 funkcijas un adaptācijas.
Uzzināt cenu >>>
Kods: DY006
CRP MOT II
new!
Vairāk ...
Pusprofesionālais skeneris ar skārienjūtīgu ekrānu un Android. Diagnostikai pieejamas visas sistēmas 48 auto markām + OBD-II diagnostika + 10 servisā visvairāk izmantotās speciālās funckcijas un adaptācijas. Bezmaksas atjauninājumi. Bezprocentu kredīts.
Uzzināt cenu >>>


© 1999–2020 Diagtools SIA, Diagtools SL. Visas tiesības rezervētas.Vairāk ...
Kods: DY009
OBDeleven PRO
Skeneris uz Android planšetes vai telefona bāzes ar bezmaksas atjauninājumiem VAG grupas a/m - Audi, VW, Seat, Skoda... Programmatūras iespējas, neskatoties uz to ka adapteris ir orientēts privātai lietošanai, pietuvojas dīlera līmenim. Interfeisa valoda - angļu, krievu un citas. Oficiāls, oriģināls.
Iekārta riepu sensoru programmēšanai, diagnostikai un kodēšanai, kā arī diagnostikas skeneris vairāk nekā 40 automašīnu markām. Atjaunošana caur Internetu, iekļauta licence 1 gadam. Ražotājs - Launch.
Kods: DY008
CRP129 EVO
new!
Pusprofesionālais skeneris ar skārienjūtīgu ekrānu un Android. Diagnostikai pieejamas 4 galv.sistēmas 41 auto markām + OBD-II diagnostika + 7 servisā visvairāk izmantotās speciālās funckcijas un adaptācijas. Bezmaksas atjauninājumi. Bezprocentu kredīts.
Speciālā nozīmējuma diagnostikas iekārtas


Iekārtas apraksts angļu val. (.pdf) ...
Vairāk (.pdf) ...
Interesēties
par cenu
Kods: DY007
Pilot TPMS
new!
Android bāzētas diagnostikas iekārtas VAG grupai
79.99 €
66.11 €+VAT
Interesēties
par cenu